Якось прийшла ідея та бажання створити Клуб Організаторів

Валентину Добротворцеву

facebook instagram logo-ko

ДАВАЙТЕ ОБ’ЄДНУВАТИСЯ !

? Клуб організаторів :
Суть у тому, щоб об’єднати на одному вебресурсі людей, які відкриті до безгрошового взаємобміну товарами, послугами чи представляють свою локацію на яку запрошують волонтерів. Об’єднати саме людей, представляючи кожного учасника клубу окремо через його персональну сторінку. На такій сторінці є вся основна інформація про учасника : місто, напрямки діяльності (пропозиції), контакти. Це дає змогу знайти у каталозі потрібну вам послугу чи товар та звернутися напряму до її виробника з пропозицією обміну.

? Основна ідея проекту :
Взаємообмін досвідом, спільнотворення, взаємореклама, знайти своїх.

✅ Якщо ти пропонуєш свої товари чи послуги — доєднуйся до клубу тут ;
✅ Якщо ти представник простору в який ти готовий запрошувати волонтерів для спільнотворення — доєднуй свій простір до клубу тут ;
✅ Знаєш таких людей, котрим може бути цікава ця ідея — поділися з ними посиланням на сайт клубу ;
✅ Маєш пораду, запитання чи пропозицію по розвитку — пиши мені особисто .

Сайт клубу ось : https://ko.in.ua/

Ну то що, відгукується ідейка ?)

Усім дуже дякую за увагу ?
Далі буде …

 

ЗАДУМАВ — ЗРОБИВ !

Ідея створення прийшла до мене з неба, я чітко усвідомив, що можу, хочу і зроблю сайт для безготівкового обміну бо я вже сам так частково живу. А далі будемо спостерігати, аналізувати, вдосконалювати …

ЯК МИ ВЗАЄМОДІЄМО

Клуб Організаторів об’єднує людей, котрі пропонують свої товари чи послуги з можливістю бартерного взаємообміну. Якщо людина представляє якусь локацію, то на сайті ця локація пропонується як простір для проведення практик чи місце для волонтерства (що в свою чергу теж являється певного роду бартерним обміном).

Для розміщення на сайті клубу потрібно повідомити про своє бажання адміністратору клубу через контактну форму на сайті (https://ko.in.ua/anketa-ko/). Після отримання заявки з сайту адміністратор зв’яжеться з вами в індивідуальному порядку де в особистому спілкуванні запросить у вас всю необхідну інформацію для розміщення вашої пропозиції на сайт.

Для перших 50ти учасників клубу розміщення на сайті та поширення інформації про нового учасника у соц. мережах клубу безоплатне, але при умові їх залучення до першочергової розкрутки проекту.

Розкрутка включає в себе :

  • Підписка на Інстаграм та Фейсбук Клубу Організаторів
  • Публікація новими учасниками допису у себе на сторінках у соц. мережах про те, що ви стали учасником клубу з проханням своїх підписників, які вже мали можливість оцінити співпрацю з вами лишити про вас (ваші товари чи послуги) відгук на сайті чи просто під дописом (коментарі на сайт я можу потім перенести вручну). Зразок тексту для допису чи важливі рекомендації по самостійному його створені бажано запросити у Адміністратора КО.
  • Відправити не менше 100 запрошень своїм підписникам через автоматичну панель запрошень у групі КО в ФБ

Адміністрація КО бере на себе відповідальність за розміщення вашої інформації на сайті клубу, розміщення коментарів, занесення вашої анкети у потрібну категорію сайту, та редагування вашої анкети по вашому запиту, в тому числі і її видалення, якщо ви того забажаєте.

Для наступних учасників крім обов’язкової розкрутки буде введений щорічний клубний внесок.

Перспектива розвитку:

  • організація спільних подій
  • мультимовність сайту
  • створення особистих кабінетів для учасників клубу на сайті
  • створення робочої CRM системи
  • проведення спільного фестивалю

Якщо ви хочете стати активним учасником команди ми запрошуємо до співучасті програмістів, копірайтерів, СЕО, маркетологів. Умови співпраці : ви вкладаєтесь у розвиток проекту, а кошти за вкладений ресурс повертаються вам з клубних внесків.

Наші ресурси:

Сайт — як основна посадкова платформа з анкетами людей та описом локацій
Сторінка ФБ, Інстаграм, Телеграм — для інформування про події, пропозиції чи послуги від учасників клубу та інформування про реєстрацію нових учасників.
Чат в Фейсбук — чат для внутрішньої комунікації учасників клубу.

Підтримати проект порадою, ідеєю, рекламою, фінансово — завжди вітається. По питанням підтримки звертайтеся до мене напряму у Фесйбук : Валентин Добротворцев чи за тел: (093)-927-72-39