Тетяна Унру

circular-arrowвідкрита до
бартерних
взаємообмінів

Контакти

детальніше

Проект

Зцілення через приняття | Тетяна Унру

instagram (1)

ЗЦІЛЕННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРИЙНЯТТЯ

Зцілення завжди починається з прийняття. Зцілення будь-якої сфери життя — здоров’я, енергетики, фінансів, стосунків, самореалізації тощо.

На моїх групових та індивідуальних практиках я допомагаю людям відчути Себе і своє Серце, прийняти всі свої почуття і всі свої сторони, перестати витрачати енергію на боротьбу і страждання, наповнитися своєю Силою і почати проявляти у Світ Себе-Справжнього.

Я виступаю насамперед як Провідник, через якого для людей надходить необхідна на даний момент інформація і допомога. У роботі мені допомагають мій шаманський бубон, співоча чаша, чарівний дзвіночок, а також усі ті знання і практики, які прийшли до мене на моєму життєвому шляху.

фото
відгуки (1)

Vasilisa

Восени на фестивалі «Вільних людей» я випадково попала до Тані на першу медитацію, вона називалась «в чому твоя сила?». Памʼятаю як під шаманський бубон в грудях сердце відбивало ритм, і в голові думки стихли і такий глибинний спокій оселивсь. В кінці практики в голові промайнула відповідь — в чесності, в істинній чесності твоя сила. Так дивно, я підсвідомо називала силою якісь вчинки, витривалість, щось таке фізично-москулинее… а виявляється сила моя в чесності з собою і світом. Згадала згодом скільки разів відчувала себе слабкою там, де не могла казати як є, де була не з тими людьми, якими хотіла… і через певний час я довірилась цій відповіді і зараз знаю про себе, що в чесності — моя сила. З тих пір я йду до Тані на медитаціі, щоб заспокоїти думки і поринути в глибинний спокій душі, де все так легко і просто..навчитись бути уважною і приймаючою себе, щоб не боротися і не тікати від тих відповідей, що я дізнаюся про себе під час чи після медитації

Розмістити свій відгук

* Ваше Ім'я (псевдонім) :
* Профіль FB / Telegram :
По напрямку

 приймаю правила публікації