Валентин Добротворцев
автор маршруту

Шлях Творця — це великий пішохідний маршрут через всю Україну, метою якого є через популяризацію пішохідного туризму оздоровити людей з міста та розвинути економіку села.

Шлях Творця це про пізнання рідного краю, про пізнання себе в подорожі, про знайомства з однодумцями та з людьми, які живуть зовсім поруч, про знайомство з цікавими проектами по шляху та навчання в робочих процесах, про волонтерство, дружбу та створення раю на землі!

Шлях Творця від Українки до Канева і далі на захід…

Весь маршрут тягнеться від Києва до острова Джарилгач, але наразі активно розвивається відрізок від Українки до Канева та прокладається нова гілка маршруту від Канева і далі на захід.  По Шляху розміщені садиби де туристи можуть лишитися на ніч, зайти на обід чи навіть залишитися на волонтерство. Садиби дуже різноманітні і кожен простір несе в собі цілу історію, тому пропоную вам не відкладати на потім, а вже зараз долучатися до подорожей Шляхом Творця та ставати його співтворцем!

Подорожі Шляхом Творця у 2024 році

Усі подорожі організовуються в рамках серії навчальних походів : «Стань Творцем свого Шляху»

Що таке навчальний тур ?

презентує - 4

Запрошую тебе долучитися до процесу ШляхоТворення та стати учасником прекрасного проекту розбудови пішохідних маршрутів Україною — Шлях Творця. По Шляху ми пізнаємо рідний край, пізнаємо себе в подорожі та створюємо свою індивідуальну програму трансформації та оздоровлення.

Маючи досвід організації великої кількості походів, я прийшов до висновку, що моє бажання зараз не так водити людей в походи у ролі організатора, беручи за туристів відповідальність, як більше хочеться допомагати людям стати самостійними творцями своєї мандрівної історіїйдучи поруч і підтримуючи людину на тому шляху, але не підганяючи і не виставляючи таймінги, бо кожен може йти як у групі, так і самостійно, все по бажанню та відчуттях.

Для цього я оголошую про свій намір проведення серії навчальних походів в яких я буду надавати усю необхідну інформацію, яка допоможе людям:

Крім того я надаю мапу маршруту в електроному вигляді для встановлення на навігатор мандрівника, щоб кожен учасник при потребі міг йти у своєму темпі та робити паузи там де йому відгукнется не чекаючи на всіх і не блукаючи, якщо навіть захоче залишиться сам, бо я не заставляю слідувати усіх по таймінгу по якому йду сам, вся подорож проходить у абсолютно вільній формі.